MÖBLER / Bord / Pelarbord 9007508
nr 900 7508
Pelarbord
1800-tal, Originalmålning, höjd: 75 cm, diameter: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juni 2014
kl 20:01:39
16/6 19:56:40